İCFootball
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

selam günlük

YazarMesaj
gülen_kız xD
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Kadın
İş/Hobiler : öğretmen arkadaşıma vurduğunda gülmek öğretmen bana vurduğunda gülmek :D ARKADAŞIMA YERE DÜŞTÜĞÜNE GÜÜLMEK kısaac gülmek bida yüzmek, koşmak :D
Lakap : ayıboğan(nedemekse)

selam günlük Empty
041110
Mesajselam günlük

selam bu benim buradaki ilk günlüğüm neyse
şimdi dün sınav bilgilerini açıklıyodu öğretmen bizim sınıftan bir çocuk 35 almış ya Very Happy Very Happy
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

selam günlük :: Yorum

Geri: selam günlük
Mesaj Perş. Kas. 04, 2010 2:43 pm tarafından gülen_kız xD
bider rüyamı anlatiyim bi sınavdan alıyom başka okula geçiyom yeni okuluma 2 arkadaşımda geliyo falan sonra servislerle eve giderken serviste enis var sonra giderken buğday tarlasının önnden geçiyoz(nerde bulduysak şehrin tam ortasında)enis le arkadaşım koşuyo buğdayların yanına buğdayların oraya geldiklerinde bütün olmuş buğdayları koparıyolar Very Happy gerisini hatırlamıyom
Mesaj Cuma Kas. 05, 2010 1:20 am tarafından gülen_kız xD
bugün dün yaptığımız türkçe sınavı sonuçları geldi bi arkdaşım 10 aldı ya Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj C.tesi Kas. 06, 2010 2:05 pm tarafından gülen_kız xD
arkadaşım matematik sınavından 0 aldı Very Happy
Mesaj C.tesi Kas. 06, 2010 2:08 pm tarafından gülen_kız xD
şimdi son dersteyiz öğretmen yaramazları sayıyo falan ipin ucunda olanları sayıyo falan sonra öğretmen bana hanımefendi o çene tutulcak gülünmicek dedi Very Happy Very Happy Very Happy sonra gülmememk için durdum Very Happy sabrettim olmadı ağzımı kapadım ve güldüm Very Happy Very Happy Very Happy

selam günlük

1 sayfadaki 1 sayfası